Meble na wymiar, Warszawa

Wykonujemy klasyczne i nowoczesne meble na wymiar, według indywidualnych potrzeb klienta.

Przygotujemy meble w dowolnych wymiarach, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dobranych do preferowanego stylu i możliwości finansowych klienta. Oferujemy fachową pomoc przy projektowaniu poszczególnych pomieszczeń, wyborze materiałów i kolorystyki.

[readon url="/oferta-meble-na-wymiar"]Oferta mebli na wymiar[/readon] [readon url="/galeria-meble-na-wymiar"]Galeria naszych realizacji[/readon]

Bogata paleta kolorów!

Posiadamy bogatą paletę dostępnych kolorów frontów, blatów, szyb i luster!

Najważniejszym etapem jest 
rzetelne projektowanie mebli!

W nowo budowanych mieszkaniach i domach w oparciu o ustalony projekt mebli,wytyczymy miejsca pod instalacje elektryczne, wodne, gazowe oraz kafelki. Służymy pomocą i fachowym doradztwem.

[readon url="/projektowanie"]Przeczytaj więcej o tym jak projektujemy meble[/readon]

Z nami masz pewność, że nowa półka 
nie spadnie Ci na głowę.

[readon url="/montaz"]Nasze standardy montażu[/readon]

Jesteś nie zadowolony ze swoich mebli? Możemy je dla Ciebie rozbudować!

[readon url="/montaz"]Zobacz jak możesz rozbudować swoje meble[/readon]

Z nami zobaczysz, że naprawdę możesz więcej. Sprawdź jak poprawimy standard Twojego mieszkania.

[readon url="/kontakt"]Skontaktuj się z nami już dziś![/readon]

Skrót galerii

[readon2 url="/galeria-meble-na-wymiar"]Obejrzyj całą galerię[/readon2]

Projektowanie

Właściwe zaprojektowanie przestrzeni oraz aranżacja to bardzo istotny etap w procesie budowy każdych mebli na wymiar. Angażujemy się całymi siłami w wykonanie przedstawionej przez ciebie wizji, lub zaproponujemy własne, optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Po ustaleniach dotyczących rodzaju i wyglądu twoich mebli wykonamy projekt. Jeśli będzie potrzeba zmodyfikujemy gotowy już projekt uwzględniając twoje opinie i sugestie - będziesz mieć dokładną wizję swoich mebli jeszcze przed rozpoczęciem ich wykonania.

Zapewne nie trzeba cię przekonywać jak ważne jest projektowanie z uwzględnieniem zasad ergonomii i estetyki. Uważnie wysłuchamy czego potrzebujesz, wspólnie dobierzemy kolorystykę elementów z próbników kolorów.

Na etapie projektowania istnieje możliwość nieograniczonej zmiany kolorów, drzwiczek a także dobór kafelek, kolorów ścian czy innych elementów dekoracyjnych. Wykonamy profesjonalną aranżację z uwzględnieniem twoich uwag i sugestii.

W nowo budowanych mieszkaniach i domach w oparciu o ustalony projekt mebli,wytyczymy miejsca pod instalacje elektryczne, wodne, gazowe oraz kafelki. Służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Ankieta

Jak oceniasz jakość wykonanych przez nas mebli?

Kontakt

Krzysztof Janocha, Meble na wymiar
ul. Sobieskiego 8/15, 02-957 Warszawa
tel 1: +48 502 634 830; tel 2: +48 784 071 031
NIP: 522-276-93-18

O Firmie